11 marca, 2017

Świece zapachowe I am the Voice

Świece zapachowe Summer Peach, Yankee Candle W promieniach złotego słońca wszystko wydaje się prostsze i lepsze. Lato to zapachy słodkie, świeże i dodające energii, przede wszystkim takie, w których dominują owocowe nuty.

Summer Peach Yankee Candle, który jest udanym odwzorowaniem aromatu soczystych, dojrzałych brzoskwiń śmiało może reprezentować tę porę roku.

Cosy By The Fire, Yankee Candle  Czy można mówić o prawdziwej jesieni, jeśli pozbawimy ją radości płynącej z siedzenia przy ognisku?

Świece zapachowe Cosy By The Fire Yankee Candle to zapach nietypowy, jest bardzo specyficzny i pachnie po prostu jesiennym ogniskiem. Nie każdy musi lubić ten zapach, ale założę się, że tym, którzy kochają ogniska spodobają się wspomnienia, które Cosy By The Fire przywołuje.

Sparkling Snow, Yankee Candle   Mroźne powietrze, które szczypie w policzki i w nos, skrzący się śnieg, skrzypiący pod butami. Pachnące lodowatą świeżością powietrze, które zamarza z każdym wdechem. I cisza – spokojna, kojąca cisza, która pozwala w samotności oddać się rozmyślaniom.

Sparkling Snow Yankee Candle Świece zapachowe znakomicie przywołuje wszystkie te wrażenie obecne w idealnych, zimowych spacerach.

Garden Sweet Pea, Yankee Candle   Zapach pełen życia, świeży, nowy, pobudzający do działania. Wystarczy zamknąć oczy, by pod powiekami zobaczyć mnóstwo przeplatających się z sobą barw. Nie trzeba wiele wyobraźni, żeby poczuć promienie słońca, składające nam delikatny pocałunek na czubku nosa.

Garden Sweet Pea Yankee Candle jest esencją wiosny. Dlaczego by nie ulec impulsowi i nie pobiec między polami razem z wiatrem, czerpiąc siłę z budzącego się po raz kolejny do życia świata? Wszystkie przedstawione we wpisie zapachy można znaleźć w internetowym sklepie e-candlelove.     Autor: verbenna.e

Możliwość komentowania została wyłączona.