1 lutego, 2017

Duża świeca Autumn Night

Każdy kto rozpoczął swoją przygodę z yankee candle zna pragnienie posiadania dużego słoju z cudowną etykietą i idealnym kolorem wosku.

No bo kto nie lubi świec? Kto nie lubi spędzać przy nich dłuich, jesiennych czy zimowych wieczorów z herbatą w tle? Kto nie lubi czuć swojego ulubionego zapachu przez cały dzień? Osobiście nie znam takiej osoby, a ostatnio zauważyłam również, że yankee candle zaczęło przyciągać do siebie mężczyzn co jak dla mnie jest ogromnym plusem.

Fajnie jest iść do sklepu z mężczyzną swojego życia i prosić go o wybranie zapachu jaki będzie Wam towarzyszyć przez długie dni czy wieczory. Dlatego dziś chciałam Wam opowiedzieć coś o mojej pierwszej świecy, jaką przysłano mi z internetowego sklepu e-candlelove. Już kiedyś wspomniałam Wam o tym zapachu w formie wosku, ale świeca to zupełnie co innego. DUŻA ŚWIECA YANKEE CANDLE AUTUMN NIGHT    

To przepiękny, duży słój ozdobiony uroczą etykietą z wiszącymi lampionami. Wybierając ten zapach mój wzrok przyciągnęła nie tylko ta etykieta, ale również kolor wosku, który idealnie odzwierciedla kolor wieczornego nieba. Zdążyłam Wam już wspomnieć, że te słoje pełnią także funkcje dekoracyjną i że możemy je wykorzystać na wiele różnych sposobów. No dobrze, a teraz coś o samym zapachu.

AUTUMN NIGHT YANKEE CANDLE to według producenta zapach relaksującej lawendy połączonej z drzewnymi nutami. Dla mnie to raczej typowo zapach męski, który przyciąga mnie swymi perfumami. Po pierwszym odpaleniu skojarzył mi się ze swieżo wylanymi własnie takimi perfumami z nutą lawendy.

Zapach jest dość mocny dlatego warto zapalić go w jednym pomieszczeniu przy otwartych drzwiach. Wtedy zapach szybko się rozejdzie po całym mieszkaniu i będzie naprawdę nam super pachniało.  Autumn Night będzie również świetnym zapachem przy romantycznej kolacji we dwoje 🙂   Jednak mam dla was przykra informacje bo n 2017 rok będziemy musieli pożegnać się z tym przepięknym zapachem gdyż yankee niestety nam go zabiera 🙁      

Autor: A.

Możliwość komentowania została wyłączona.