22 lutego, 2017

Kaszmirowy sweterek, idealny na zimowe wieczory.

Dlatego właśnie teraz nadszedł ostatni dzwonek na ulubione, zimowe zapachy. Dlaczego o tym piszę? Bo chciałabym Wam pokazać zapach, który podbił moje serce i na pewno się nie znudzi.

To ten z zapachów, który na długo zostanie moim ulubieńcem.   Daylight Cashmere & Coca Kringle Candle to zapach, który nie może nam się skojarzyć z niczym innym jak tylko z ciepłym kakao i przytulnym, kaszmirowym sweterku. Idealny na zimne wieczory po ciężkim dniu. Ale bądźmy szczerzy, że sama etykieta nas nie zachwyca. Zwykły sweterek w szarym kolorze i kubek z kakao i piankami na wierzchu.

Niezbyt zachęcajaco, prawda? Jednak po jego powąchaniu na sucho jest zupełnie inny. Przyjemny zapach gorącej czekolady szybko się uwalnia, podczas palenia świeczuszki zapach faktycznie nas otuli ciepłym sweterkiem. W sam raz do zanurzenia się pod ciepłym kocem, z książką obok w towarzystwie kubka kakao.

Czego chcieć więcej w takie wieczory?  Daylight Cashmere Coca Kringle Candle znajdziecie na internetowym sklepie e-candlelove.pl   Autor: A.

Możliwość komentowania została wyłączona.