Czerwiec 21, 2017
 Dobry wszystkim 😉 Jak się macie? Jak pogoda u Was? Jak samopoczucie w ta zmienną pogodę? U mnie nie obyło się bez tabletki przeciwbólowej. W dalszym ciągu czekam na to wymarzone słońce i relaks na balkonie.
Jak wiecie w moim mieszkaniu nie ma możliwości, aby się coś nie paliło.
Jak nie kurczak w piekarniku to z pewnością coś ze sklepu internetowego e-candlelove.pl 
Maniakiem zostałam i chyba już nim będę, bo warto mieć coś małego co sprawia na tyle radości. Chociażby jeden maluśki wosk, a uciechy co nie miara.
Ostatnimi czasy korzystam nie tylko z dobroci zapachów rozgrzanym ognie ale i tych ,,stacjonarnych”.
Jakiś czas temu na moim blogu mogliście przeczytać na temat pałeczek zapachowych od marki Yankee Candle, które przypadły mi bardzo do gustu.
Dzisiaj natomiast przychodzę z kolejnym zapachem do naszego gniazda, a mianowicie z kuleczkami Black Coconut również od marki Yankee Candle ze sklepu internetowego e-cadlelove.pl
Kulki o zapachu kokosa, czyli czegoś co bardzo lubię. Są intensywne, ale wiadomo, że jest to uzależnione od powierzchni jaką będą musiały się zaopiekować.Woń kokosa jest przyjemna i mnie osobiście nie drażni.
Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie dla osób posiadających dzieci lub np. zwierzęta, których wszędzie pełno.
Jestem ciekawa czy w Waszych mieszkaniach lub domach królują tylko zapachy wosków, świec czy korzystacie również z zapachów bez użycia ognia. Czekam na info:)
Zapraszam na mojego Instagrama obserwujcie i bądźcie na bieżąco.