21 czerwca, 2017

Kokosowy zawrót głowy czyli Yankee Candle Black Coconut

U mnie nie obyło się bez tabletki przeciwbólowej. W dalszym ciągu czekam na to wymarzone słońce i relaks na balkonie.   Jak wiecie w moim mieszkaniu nie ma możliwości, aby się coś nie paliło. Jak nie kurczak w piekarniku to z pewnością coś ze sklepu internetowego e-candlelove.pl 

Maniakiem zostałam i chyba już nim będę, bo warto mieć coś małego co sprawia na tyle radości.

Chociażby jeden maluśki wosk, a uciechy co nie miara. Ostatnimi czasy korzystam nie tylko z dobroci zapachów rozgrzanym ognie ale i tych ,,stacjonarnych”.  

Jakiś czas temu na moim blogu mogliście przeczytać na temat pałeczek zapachowych od marki Yankee Candle, które przypadły mi bardzo do gustu. Dzisiaj natomiast przychodzę z kolejnym zapachem do naszego gniazda, a mianowicie z kuleczkami Black Coconut również od marki Yankee Candle ze sklepu internetowego e-cadlelove.pl

yankee candle black coconut
yankee candle black coconut

Kulki o zapachu kokosa, czyli czegoś co bardzo lubię. Są intensywne, ale wiadomo, że jest to uzależnione od powierzchni jaką będą musiały się zaopiekować.Woń kokosa jest przyjemna i mnie osobiście nie drażni.

Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie dla osób posiadających dzieci lub np. zwierzęta, których wszędzie pełno.

Jestem ciekawa czy w Waszych mieszkaniach lub domach królują tylko zapachy wosków, świec czy korzystacie również z zapachów bez użycia ognia. Czekam na info:)   Zapraszam na mojego Instagrama obserwujcie i bądźcie na bieżąco.

Możliwość komentowania została wyłączona.