26 listopada, 2016

Letnie zapachy jesienią?

Hej:) Z racji tego, że jestem zabiegana jestem tu rzadko, ale mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższym czasie i moja organizacja wskoczy na wyższy level:)  

Pogoda jest średnia powiem krótko. Rano idąc do pracy mroźne powietrze daje popalić moim zatokom, a wracając lepiej nie jest. Może gdyby spadł śnieg to moje samopoczucie byłoby lepsze widząc pierwsze bałwany i ten biały puszek, który wprowadza nas w klimat świąteczny, który już nie długo się rozpocznie.

Ale widząc tą szarą pogodę za oknem to chyba wolałabym, żeby teraz było lato. Mój wieczór od dwóch dni umilam sobie świecami. To nie nowość, ale zazwyczaj pali się zapachy jesienne, cięższe, otulające i korzenne, a ja postanowiłam przełamać stereotypy i odpalić coś iście wakacyjnego. Mianowicie TADAM! Turquoise Sky!.

Zapach zdecydowanie słodki, lekki, wakacyjny, przypominający najlepsze wakacje życia z błękitnym niebem, na którym nie ma ani jednej chmurki. Pali się wypełniając moje metry słodkością i wspomnieniami. Trzeba się pocieszać przy tak paskudnej aurze:) Yankee Candle w Turquoise Sky skomponowało zapach morskich fal i piżma z dodatkiem trawy cytrynowej co daje wakacyjny relaks w jednym miejscu. Turquoise Sky ze sklepu E-Candlelove zdecydowanie przypomina mi moje pierwsze wakacje nad naszym polskim morzem kilka lat temu.

Wyjazd ten sprawił, że pojawiła się u mnie druga, bezgraniczna miłość – miłość do naszego morza. Za każdym razem jak tam wracam to pamiętam moment, kiedy pierwszy raz zanurzyłam stopę w lodowatej wodzie mimo prawie 40 stopniowego upału. Warto mieć wspomnienia i zapach, który będzie nam się kojarzył z tymi chwilami        

Myślałam, że pomysł palenia takich zapachów nie przyjdzie mi do głowy, ale te moje zapachowe zachcianki tak mnie zaskakują, że sama siebie nie bardzo poznaję:) Zapach dostępny jest w sklepie internetowym E-Candlelove w bardzo fajnej cenie. Oprócz niego dostaniecie bardzo duży wybór innych ciekawych produktów z Yankee CandleKringle Candle i Goose Creek.          

Kolejny post będzie już nie długo, a w nim jak dla mnie kilka nowości od E-Candlelove
i podpowiedzi dotyczących świec od Yankee Candle.   Pozdrawiam serdecznie :))  

AUTOR: Agnieszka Wójtowicz

Możliwość komentowania została wyłączona.