Luty 3, 2017
No Haj:) jak by to powiedziała Pamela z ,,Miodowych lat”. 😉
Dzisiaj u mnie było wyjazdowo, ale 3 dni weekendu rozpoczynam z takimi przemyśleniem, że jak lubisz coś robić, to robisz to na sto procent, jak już pracujesz i bierzesz sobie wolne to i tak myślisz czy wszystko dopięłaś na ostatni guzik, czy wszystko zakończyłaś, czy wszystko gra, jak lubisz woski zapachowe to zabierasz je w torebkę i jedziesz nawet w najdalszą podróż. Ja je zabrałam w najdłuższą swoją podróż, czyli do mojego życia. Były są i będą. Nawet w momencie największego zmęczenia, kiedy lampka wina jest jedynym ukojeniem po ciężkim dniu.
Mój odpoczynek wieczorem zazwyczaj wygląda tak samo z małymi wyjątkami. Jedyne co się nie zmienia to towarzyszące świece lub woski od sklepu internetowego e-Candlelove.pl, który z chwili na chwile zaskakuje mnie na nowo asortymentem i wprowadza w świat zapachów. Ciągle się z nimi zapoznaje ale moi faworyci i najukochańsze zapachy już się kompletują.
Ostatnio odpoczywałam z lampką wina i Sweet Apple dużą świecą od marki Yankee Candle ze sklepu internetowego e-Candlelove.pl. Świeca To zapach jednej z jesieni mojego dzieciństwa, kiedy jesienią  jabłka były zbierane w drewniane skrzynki przed pierwszymi mrozami. Myślę, że nazwa świecy w 100% oddaje jej zapach.
Delikatnie słodki, soczysty i dotknięty pierwszym przymrozkiem. Sweet Apple jak dla mnie jest zapachem zarówno na małe jak i duże powierzchnie w zależności od upodobania. Zapach soczystego, zmrożonego jabłka możemy mieć w swoim mieszkaniu o każdej porze roku dzięki sklepowi internetowemu Candelove.pl