22 lutego, 2017

Przywołuje lato!

Wakacje nad morzem to z jednej strony tłum ludzi, który się o siebie potykają, stragany z pamiątkami, a z drugiej strony czas odpoczynku, plażowania, złotej opalenizny i wieczornego grillowania.

Bywałam nad naszym polskim morzem i z chęcią bym tam wróciła, ale nie tylko latem. Dzięki temu, że sklep internetowy www.e-candlelove.pl ma szeroki asortyment, to postanowiłam przywołać wcześniejsze lato wraz z woskami Kringl Candle.

Pierwszy z nich to wosk Set Sail od marki Kringl Candle. Zapach przywołujący najlepsze urlopowe wspomnienia. Szum wody, powiew wiatru i piasek nagrzany słońcem. Wosk od marki Kringle Candle idealnie wprawi nas w wakacyjny nastrój nawet w czasie zimy.

Zapach ten kojarzy mi się z moim pierwszym wyjazdem nad morze, kiedy głowę urywał wiatr, a statki gdzieś pływały w oddali przykuwając tym samym uwagę plażowiczów. Set Sail idealnie wkomponuje się zarówno w małe jak i duże powierzchnie w zależności jakie natężenie zapachu chcemy uzyskać. Najlepszym przywoływaczem wspomnień jest sklep internetowy e-candlelove.pl      

Drugi przywoływacz wspomnień to Splash również od marki Kringle Candle. Wosk z tych, które lubię najbardziej. Świeży, delikatny, nienachalny a jednocześnie zawierający nutę eleganckich męskich perfum, które kojarzą mi się z człowiekiem biznesu. Wosk Splash od marki Kringle Candle moim zdaniem jest idealny dla osób, które cenią sobie zapachy neutralne i lekkie.

Myślę, że idealnie będzie pasował do dużych przestrzeni, których nienaganny wystrojem połączony z Kringle Candle Splash tworzą połączenie idealne. Woski o zapachu elegancji z pewnością znajdziecie w sklepie internetowym www.e-candlelove.pl        

Bardzo lubię zapachy, które mi coś przypominają, z czymś mi się kojarzą. Odpalając je banan robi się od razu na twarzy:)   Wpadajcie na mojego instagrama 😉 Zapraszam na dłużej;)    

AUTOR: Agnieszka Wójtowicz

Możliwość komentowania została wyłączona.