1 lutego, 2017

Sama słodycz

Woski, samplery świece małe i duże to to co wprawia mnie w świetny nastrój, lepsze samopoczucie i większe chęci do działania.

Moja kolekcja rośnie z chwili na chwilę, ale ciężko się opanować kiedy jest tyle zapachów, których jeszcze nie znam, o których nie wiem, które znienawidzę albo pokocham. Tak na prawdę wydaje mi się, że to już jest choroba, ale pacjent nie zgadza się na leczenie;)  

Moją nowością dzięki uprzejmości sklepu internetowego Candlelove.pl jest marka Goose Creek, a dokładniej Duza swieca Goose Creek Candle  Blue Raspberry Cupcake, która opanowała moje cztery kąty opisując ją mogę stwierdzić, że jest to świeca, która idealnie oddaje klimat przygotowywania biszkoptowych babeczek, których zapach waniliowo malinowego kremu roznosi się po całej okolicy.      

Uważam ze jest to zapach bardzo intensywny i zdecydowanie nadaje się na duże powierzchnie. Według mnie świece Goose Creek idealnie wypełnia każdy zakątek naszego mieszkania dzięki dwom knotom myślę ze zapach ma podwójną sile. Sprawdźcie sami jak to działa. Szeroki wybór Goose Creek zapewnia nam sklep internetowy Candlelove.

Świeca wystarczy na standardowe 110 h, czyli ogrom radości i przyjemności. Polecam Wam odpalić tą świecę w swoim mieszkaniu, a gwarantuję, że wasze kubki smakowe oszaleją, a dotychczasowe życie na diecie przestanie mieć znaczenie.  

UWAGA!!

Ze świeczkowych nowości w moim domku to tyle, ale mam dla Was niespodziankę. Już jutro szczegóły na blogu i Instagramie.    Wszystkie opinie i zdjęcia są moją własnością.   AUTOR: Agnieszka Wójtowicz

Możliwość komentowania została wyłączona.