Listopad 12, 2016
Pan listonosz łaskaw był tym razem avizo ostawić jako znak swej działalności. Pamiętam był moment gdzie chcieli błysnąć i ostawiali w obranej przez siebie kryjówce a na aviso w skrzynce napisane było gdzie szukać:)
Przypomniał mi się wielkanocny zwyczaj z południowego rejonu kraju zwany: „gonieniem zajączka”otóż prezenty świąteczne są poukrywane i sie ich po prostu szuka. Tu namiar na awizo a poziom trudności niski.
Tym razem musiałam sie wybrać na pocztę i postać w kolejce, miłym zaskoczeniem były całe dwa okienka otwarte – promocja!
Gdy nadejszła ta moja kolej podejścia do okienka a to był tego dnia już druga moja wizyta na poczcie tylko w urzędzie innym: pierwszy raz gdy wysłałam przesyłkę, latorośl pewnej Pani tak sie darła iż ciężko było mi wytrzymać… potem kurierem – cisza, spokój jedyna byłam więc żadnej kolejki ani hałasu a w dodatku Pan przystojny – to sie nazywa konkurencyjność;)
Gdy wróciłam do domu dostałam już czwarty adres – wyjdzie w przyszłym tygodniu i sprawa wysyłek zamkniętą ostanie:)
Coś wysłałam ale i dostałam, a to taka oto koperta pachnąca:
img_20161110_191422
W środku starannie jak widać zapakowane…  przez e-candlelove.pl sklep ze świeczkami, woskami czyli tym co daje ogrom radości.
Widać zapakowana przesyłka starannie:
img_20161110_191524
Woski! Tego u mnie nigdy za wiele:)
img_20161110_191958

Yankee Candle Snowflake Cookie – wosk opis: „Ciasteczka w kształcie płatków śniegu – wprowadzają nową tradycję pieczenia łakoci. Waniliowe otoczone kołderką z różowego, cukrowego lukru.” miałam kiedyś – rok temu chyba:)

Yankee Candle Sparkling Snow- wosk opis: „Naturalnie świeży, „chrupiący” zapach lśniących w słońcu, pokrytych śniegiem sosnowych igiełek.” Miałam go rok temu i sprawdzałam… miałam go wiecej nie kupić, ale jednak trafił do mnie: przeznaczenie – pomyślałam. Może tym razem przypadnie mi do gustu

Yankee Candle Ebony & Oak – wosk opis: „Drzewna mieszanka dębu, sosny i hebanu tworzy elegancki leśny zapach, wzbogacony subtelnym dotknięciem eukaliptusa i paczuli.” a to nowość, ciekawam bardzo jak z kominka mi będzie czas umilał

img_20161110_192025

Kringle Candle OAK & Fig – wosk opis:  „Moc drzewnych nut dębu, wraz z niezwykle delikatną słodyczą mleczka z dojrzałych fig. Ten piękny balans doda Wam sił i wprowadzi harmonię.”

Kringle Candle Vanilla Latte – wosk Przyjemna wanilia, w połączeniu z aromatycznym espresso i kremową śmietanką. Ta niepohamowana słodycz, to nie lada gratka dla wszystkich entuzjastów słodkości.

Kringle Candle Grey – wosk Doskonale przemyślany zapach – wyważone połączenie nut cytrusów, kwiatów, egzotycznego drewna i piżma. Baza zapachu to wanilia i bób tonka.

img_20161110_192048
Kto czuł wdzięczność ten wie o co chodzi…. niesamowita radość i szczęście…. świeczki i woski to jest to co uwielbiam: Kringle Candle, Yankee Candle to cos co uwielbiam – e-candlelove.pl ma ich spory wybór:)
Ja czuję sie jak dziecko które sie cieszy z prezentu którego nie mogło sobie wymarzyć a jest, jest już u mnie i pachnie… woski cieszą mnie bardzo:)
za przesyłkę ślicznie dziękuję sklepowi:

Sklep Yankee Candle - Sklep Kringle Candle - Sklep Goose Creek Candle - Candlelove