10 listopada, 2016

Wygraj i wybierz sobie dużą świecę!

Okres jesienno-zimowy to długie, bardzo chłodne wieczory… otulamy się ciepłym kocem  w pobliżu mamy coś rozgrzewającego;)

tak przygotowane chętnie dajemy się wciągnąć w świat opisany w książce… to właśnie w takie wieczory: gdy ciemno, zimno i mokro za oknem – blask świecy najbardziej cieszy: ten wyjątkowy klimat jaki daje….

Są świece które dodatkowo wydają dźwięk palonego drewna – taka namiastka kominka… Sam blask świecy i ulubiony napój to przyjemność którą możemy dzielić także z kimś.

Zbliżają się święta… świeca jest wspaniałym cudownym prezentem który sprawy że bliska osoba jeszcze cieplej o nas będzie myślała:) Czujemy sie dopieszczone gdy piękny zapach umila nam chwile… Blaskiem i zapachem świecy możemy cieszyć się długo… bo to właśnie dużą świecę możesz wygrać biorąc udział w rozdaniu:    

konkurs-e-candlelove

  Regulamin:  

1)      Rozdanie trwa od dziś  do 30 listopada

2)      organizatorem jestem ja czerwonafilizanka przy współpracy ze sklepem e-candlelove.pl

3)      Sponsorem nagrody jest sklep e-candlelove.pl i to on zajmuje się wysyłką nagrody.

4)      Nagroda jest jedna – wybrana świeca duża z – e-candlelove.pl. Można wybrać świecę wybranej marki: yankee candle, goose creek lub kringle candle.   4b) trzy pierwsze osoby które: – polubią sponsora na FB – zamieszczą banerek na blogu z linkiem do tego wpisu – udostępnią na FB informacje o rozdaniu – Poprawnie wypełnią zgłoszenie Otrzymają prezent niespodziankę od e-candlelove.pl  

5) Jeśli na koniec konkursu wybrana świeca nie będzie osiągalna zwycięzca wybiera inną dostępną.  

6)      by wziąć udział w rozdaniu obowiązkowo:     – polubić stronę sponsora na FB klik –  udostępnić publicznie informacje o rozdaniu wraz z linkiem na fb   – być publicznym obserwatorem bloga. czerwonafilizanka.blogspot.com – wkleić linka do wybranej świecy ze strony e-candlelove.pl  

 7)      wypełnić poprawnie formularz:   Obserwuję jako: Lubię e-candlelove na fb: Link do udostępnienia na fb: Poproszę świecę (link do świecy ze strony organizatora): mail/adres bloga:   Banerek na blogu, na instagramie (za każdy link jeden punkt dodatkowy) – Jeśli Cię kojarzę jako czytelniczkę to też otrzymasz dodatkowy punkt:)  

8) zwycięzca zostanie ogłoszony na tym blogu we wpisie który pojawi się w kilka dni po zakończeniu zabawy

9) nagroda jest nowa, nie używane i oryginalnie zapakowana.

10) Biorąc udział akceptujesz regulamin bez zastrzeżeń.

11) Nagroda zostanie przesłana kurierem do 5.dni roboczych. Wysyłka tylko na Terenia Polski.

12) Na dane do wysyłki czekam trzy dni od ogłoszenia wyników, jeśli zwycięzca sie nie zgłosi (pisząc z podanego w zgłoszeniu maila to po tym terminie traci prawo do nagrody i losuję kolejną osobę.

13) Będzie mi miło jeśli podziękujesz na blogu swoim gdy przesyłka do Ciebie dojdzie.

14) Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). Powodzenia:)  

Autor: czerwona filiżanka

Możliwość komentowania została wyłączona.