4 grudnia, 2016

Zakochaj się w świętach od nowa z zapachami yankee candle.

Z racji zbliżających się świąt wraz z dwiema cudownymi dziewczynami Agnieszką i Dominiką przygotowałyśmy dla Was coś specjalnego!

A mianowicie przygotowałyśmy dla Was serię wpisów, która pomoże Wam pokochać święta od nowa. Niektórzy z Was pewnie są jeszcze gdzieś myślami w ciepłym lecie a tu święta tuż, tuż…

Trzeba posprzątać, przygotować świąteczną kolację, odpocząć i zorganizować sylwestra. Zaprosić znajomych i dobrze się bawić. Nie wiecie za co się zabrać? Bez obaw, pomożemy Wam! Serię wpisów, które będą się pojawiały co każdą niedzielę grudnia pomógł nam przygotować nasz ukochany sklep internetowy e-candlelove.pl , a więc jak? Jesteście gotowi? Macie pod ręką kubek gorącej czekolady?! Bo dziś rusza pierwszy wpis, zapraszam!

Sprzątanie przed świętami? To jest nasz odwieczny problem z każdym zbliżającym się grudniem. Od czego zacząć? Jak się za to zabrać? Jak umilić sobie ten czas sprzątania? Dzisiaj właśnie chciałabym Wam pokazać jak umilić sobie ten czas, jak ułatwić sprzątanie aby ono było dla nas przyjemne, a nie ciężkie jak zwykle.

Pokażę Wam też kilka szybkich trików, a właściwie postaram się Wam to ładnie opisać. Żeby umilić sobie sprzątanie i żeby szybciej upłynął nam jego czas. Nie będzie to nic specjalnego, ale proste sposoby, które znacznie ułatwią nam tą codzienną czynność i sprawią, że nie będzie ona nużąca i długa. Mam nadzieję, że wpis Wam się spodoba i któraś z Was dostosuje się do moich rad.

♥ Od jakiego pomieszczenia zawsze zaczynasz świąteczne sprzątanie? Nie zaczynaj od swojego pokoju jak robisz to co każdą sobotę lub co każdy piątek. Zacznij od łazienki! Przygotuj sobie wszystkie ściereczki, środki czystości i miskę z czystą wodą. Powystawiaj wszystkie zbędne rzeczy do innego pomieszczenia tak abyś miała dużo miejsca. Pozdejmuj wszystko z półek, powkładaj do torebek czy wiaderka.

Zabierz ze sobą woski, które umilą Ci ten czas bo zapachy, które wydobywają się z wosków są na tyle intensywne, że przebiją te z innych płynów, których używasz do mycia lustra czy zlewu. Nie zapomnij wybrać odpowiednich zapachów bo przecież łazienki nie zabierzesz ulubionego zapachu tylko taki, który akurat temu będzie odpowiadał.

♥ Jeżeli w kuchni masz radio, włącz je! Z głośników wydobędzie się muzyka, którą lubisz. Pamiętaj, że przy muzyce szybciej upłynie Ci czas. A jeśli nie masz kuchni blisko łazienki weź ze sobą telefon, połóż go najdalej od wanny czy ubikacji bądź zlewu tak aby go nie uszkodzić. Stwórz swoją ukochaną play listę i działaj!

♥ Pod czas sprzątania pamiętaj aby nikogo nie było w domu. Wtedy nikt nie będzie Ci się kręcił pod nogami, będzie znacznie łatwiej i przyjemniej. A jeśli masz dzieci w domu pamiętaj aby zaangażować je do sprzątania.

Rozdziel im obowiązki takie jak wycieranie kurzy, czy wynoszenie śmieci. Zwykłe codziennie czynności, a ułatwią Ci ten czas. Poproś o porozdzielanie bombek do pojemników. Czerwone do jednego, złote do innego itd. Zawsze to jakieś zajęcie dla dzieciaków.

Trzy proste triki, a jak ułatwiają świąteczne sprzątanie łazienki i całego mieszkania! Nie zapomnij o najważniejszym, kiedy już zapalisz wybrane woski. Koniecznie zostaw otwarte drzwi od łazienki i pozwól aby zapach otulił świeżością całe mieszkanie. Bo te woski, które ja wybrałam pomogą Ci w sprzątaniu. Jednak o nich opowiem już wkrótce!

A już teraz zapraszam Was na blogi dziewczyn ( linki znajdziecie na samym początku wpisu ). Już w następną niedzielę Agnieszka pokaże Wam jakie zapachy u niej zagoszczą przy wigilijnym stole. Ja natomiast coś o swoich zapachach yankee candle powiem Wam nieco więcej w tygodniu. 🙂

Dziękujemy raz jeszcze e-candlelove.pl za pomoc w przygotowaniu serii wpisów. Pani, która prowadzi sklep pomogła nam zrealizować tą serię pokazując nam wspaniałe zapachy o jakich możemy tylko słyszeć. Jednak dzięki temu sklepowi, możecie spełnić swoje najczystsze pragnienia i przenieść się do innego świata.
Dziękujemy!                      

Autor: A.

Możliwość komentowania została wyłączona.