25 listopada, 2016

Zapachy Yankee Candle na coraz chłodniejsze wieczory

Jak pachnie zima? Jaki aromat roznoszący się po mieszkaniu kojarzy Wam się z wieczorami spędzonymi przy herbacie pod ciepłym kocem ( podczas lektury ulubionego bloga, hihi ),

jaki zapach rozgrzewa, gdy wracając do domu  w tak zimny dzień jak ten dzisiejszy, kiedy wracacie całe przemarznięte ? Zapachy słodkie otulone wanilią , cytrusy , zapach ziemi i nuty drzewa oraz ciepła mieszanka imbiru i dodajmy do tego jeszcze zimowe zapachy otulone wspomnieniami.    

Wanilia, cytrusy, imbir, goździki.

Brzmi jak ulubione przyprawy wigilijne, ale nic z tego! To zapachy, które nam proponuje firma yankee candle na tegoroczną zimę! A jeżeli nie lubicie zapachów, nie kochacie świeczek ani nie palicie kadzidełek wraz z e-candlelove.pl jesteśmy pewne, że dla tych zapachów oszalejecie! Jednym słowem: zapraszam na lekturę o zapachach z przypróżeniem oka 🙂

Wosk, który już zdążyłam zapalić w kominku to Autumn Night, który znajdziecie na sklepie internetowym e-candlelove.pl . Zapach ziemi, z aromatami lawendy oraz nuty drzewa. To pierwsza propozycja od yankee candle na jesienne wieczory. Nie wiem czy mieliście już go w swoich białych, słodkich kominkach, ale ja wyraźnie czuje męski zapach, który otulał mnie przez cały wieczór.

Jest idealny dla kobiety, która nie ma mężczyzny w domu, a jeżeli nam go brakuje, możemy więc wspomóc się tym woskiem. Seria wosków yankee candle w tym roku wyjątkowo rozpieściła nasze nosy i zmysły. Jeszcze co prawda rok 2016 się nie skończył, a mi po głowie już chodzi następna seria na przyszły rok.

Yankee Candle soft blanket. Według producenta znajdziemy w tym wosku nuty cytrusów, wanilii oraz ciepłego bursztynu. Ja jednak czuje w nim jeszcze coś więcej aczkolwiek nie potrafię określić dokładnie co to jest. Pewnie już wszyscy wiecie, że soft blanket podbija rynek , robi szał w sieci i każdy chce go mieć. Nie bez powodu bo zapach jest naprawdę prześliczny i nadaje się na każdy wieczór.

Nie tylko na te zimne i ciemne , ale również na te letnie jeśli chcemy poczuć coś przyjemnego. Jednak na zimę jest to idealny wosk, który uderzył mi do głowy i przebił wszystkie, które do tej pory paliłam. Bardzo szybko wskoczył na pierwsze miejsce moich ulubionych. W sumie to ciężko określić pierwszą dziesiątkę moich ukochanych wosków bo ta lista szybko ulega zmianie dzięki e-candlelove.pl

Jak zauważyliście na zdjęciu wyżej są cztery woski, które dostałam do testów na ten miesiąc i od poniedziałku zdążyłam już wytestować dwa pierwsze. Nie jestem więc w stanie Wam powiedzieć jakie przyjemności kryją się za dwoma pozostałymi zapachami jak Cosy By The Fire oraz Budnle Up. Jednak mogę zapewnić, że na dniach pojawi się ich recenzja.

A na koniec chciałam Was serdecznie zachęcić do czytania bloga ponieważ już całkiem niedługo wystartuje seria wpisów, którą przygotowuję dla Was z e-candlelove.pl oraz z innymi blogerkami, które są cudowne!.
Niedługo również pojawią się pierwsze wpisy kosmetyczne i kilka ciekawych artykułów, które warto przeczytać! Zapraszam! 🙂  

Autor: A. 

Możliwość komentowania została wyłączona.